Moderatorzy

Katedra i Klinika Pneumonologii, Onkologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Klinika Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
Agenda
Powitanie uczestników i wprowadzenie prof. dr hab. n. med. Dariusz M. Kowalski, prof. dr hab. n. med. Paweł Krawczyk
Skuteczność ozymertynibu w 1. linii leczenia u chorej na NDRP z aktywującą mutacją w genie EGFR - opis przypadku dr hab. n. med. Damian Tworek, prof. UM
Komentarz ekspertów prof. dr hab. n. med. Dariusz M. Kowalski, prof. dr hab. n. med. Paweł Krawczyk
Opis przypadku chorego na gruczolakoraka płuca w stopniu IIIA leczonego radykalnie radiochemioterapią z konsolidującą immunoterapią durwalumabem lek. Michał Porzych
Obserwacja zmian w płucach w przebiegu immunoterapii durwalumabem po radykalnej radiochemioterapii – opis przypadku dr n. med. Aneta Kowal
Komentarz ekspertów prof. dr hab. n. med. Dariusz M. Kowalski, prof. dr hab. n. med. Paweł Krawczyk
Dyskusja
Prelegenci



ORGANIZATOR MERYTORYCZNY
Katedra i Klinika Pneumonologii, Onkologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Dlaczego warto ?
W czasie webinaru otrzymacie Państwo od naszych ekspertów najnowszą wiedzę i najaktualniejsze informacje na temat obowiązujących zaleceń leczenia pacjentów onkologicznych.
Wykorzystywane rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację spotkań w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule, a Państwo możecie uczestniczyć w wydarzeniu w wygodny sposób, nie wychodząc z domu, z wykorzystaniem swojego komputera, tabletu lub telefonu.
Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, co daje Państwu możliwość zadawania pytań prelegentom oraz skonsultowania swoich problemów z wykorzystaniem czatu.
Uczestnicy otrzymają certyfikaty, potwierdzające uzyskanie 1 punktu edukacyjnego. Za udział w całym cyklu można uzyskać łącznie trzy punkty edukacyjne.
Co musisz wiedzieć ?
Webinar przeznaczony jest tylko dla osób uprawnionych do wypisywania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi, posiadających nr PWZ.
Czas trwania: 1h, 30min, podczas których będzie można zadawać pytania za pomocą czatu.
Tylko zapisani przez formularz zgłoszeniowy użytkownicy mogą wziąć udział w webinarze - link do spotkania online zostanie wysłany na adres e-mail podany w formularzu.
Komputer, tablet lub smartfon o podstawowych parametrach technicznych, który umożliwia odtwarzanie materiałów wideo.