O nas

GENIM to innowacyjna i nowoczesna firma wykonująca działalność leczniczą. W naszym laboratorium wykonujemy badania genetyczne i immunologiczne u chorych na nowotwory. Badania te mają na celu wykrycie czynników predykcyjnych, które pozwalają zakwalifikować chorych na nowotwory do różnych metod personalizowanego leczenia onkologicznego (terapii ukierunkowanych molekularnie, immunoterapii). Zapewniamy swoim chorym także dostęp do innowacyjnych terapii onkologicznych, będących przedmiotem badań klinicznych.


GENIM to również firma specjalizująca się w edukacji lekarzy. Od wielu lat jesteśmy organizatorem warsztatów edukacyjnych Trudne decyzje diagnostyczne i terapeutyczne w raku płuca. W ubiegłych latach odbywały się one w standardowej formule konferencyjnej, aktualna sytuacja epidemiczna sprawiła, że w tym roku nasze warsztaty odbyły się w odsłonie Virtual Meeting – czyli transmisji internetowej w czasie rzeczywistym.WYSOKA JAKOŚĆ 
Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny, dostarczamy lekarzom najbardziej aktualnychkompleksowych i starannie opracowanych informacji z dziedziny medycyny.

PROFESJONALNA OBSŁUGA WYDARZEŃ
Spotkania przygotowywane są przez doświadczony i profesjonalny zespół w oparciu o sprawdzony system,
gwarantujący jakość i umożliwiający niezawodną komunikację.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY
Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy etap realizacji tak, aby poszczególne elementy: program, aspekty techniczne, specjalna komunikacja produktowa czy lokowanie produktów został dopracowany z najwyższą starannością.

BUDUJEMY RELACJE

Zapewniamy bezpośredni kontakt z uczestnikami za pośrednictwem takich narzędzi jak chat, ankiety, narzędzia udostępniania widoku ekranu oraz możliwość rozmowy z ekspertami w miejscu, gdzie odbywa się konferencja.